15-07-2019

15/7/2019

Czy nowoczesne technologie odmienią handel i konsumenta? Ruszają zapisy na IV Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu

Akademia Umiejętności Eurocash serdecznie zaprasza Przedsiębiorców zrzeszonych w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash do udziału w IV Kongresie Przedsiębiorców Polskiego Handlu.

Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu jest jednym z najbardziej inspirujących wydarzeń edukacyjnych dla niezależnego handlu detalicznego w Polsce. Kongres buduje wyjątkową przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz zachęca polskich przedsiębiorców do wprowadzania innowacyjnych zmian w swojej codziennej pracy. Wydarzenie co roku gromadzi około 4,5 tysiąca przedsiębiorców, którzy prowadzą mikro-, małe i średnie firmy, stanowiące o sile polskiego handlu. IV edycja Kongresu, organizowana pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, odbędzie się 24 września w łódzkiej Atlas Arenie.

Głównym tematem tegorocznego Kongresu będzie przyszłość handlu, zarówno w kontekście zmieniających się potrzeb i oczekiwań konsumentów, jak i wpływających na branżę zmian technologicznych. Zgodnie z hasłem przewodnim Kongresu: „Krok w przyszłość. Droga do nowoczesnego przedsiębiorstwa” podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną innowacyjne technologie w handlu.

Zobacz również Program stypendialny Eurocash - szansa na lepszy start dla młodych

Cenione osobowości świata nauki oraz biznesu będą inspirować do wprowadzania zmian. Przewidziane są wystąpienia m.in. Agaty Czarneckiej, dyrektor w dziale Badań Rynku i Doradztwa w CBRE, która przedstawi wizję zakupów przyszłości. Z kolei Jacek Kotarbiński, ekonomista i uznany ekspert z zakresu marketingu nakreśli sylwetkę konsumenta przyszłości, a dr Aleksandra Przegalińska prowadząca badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie poruszy temat sztucznej inteligencji. Koncepcję, jak nowoczesny detalista może lepiej odpowiadać na potrzeby współczesnego konsumenta zaprezentuje zaś Jarosław Sokolnicki z Microsoft. O tym, jak odnaleźć się w świecie szybkich zmian opowie Nikolay Kirov, wieloletni dyrektor Kozminski Executive Business School. A do realizacji celów i spełniania swoich marzeń motywować będzie dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Wystąpienia na żywo przeplatane będą inspirującymi teletransmisjami, podczas których: znany psycholog społeczny i psycholog biznesu Jacek Santorski opowie o kształtowaniu cech przywódczych, o kompetencjach przyszłości mówić będzie prezes zarządu Life Skills Robert Krool, a potencjał różnych pokoleń w firmie oraz wyzwania liderów w nowych czasach przedstawią: Aleksandra Kostyra i Małgorzata Olszanowska z firmy House of Skills. Podczas całego wydarzenia zachęcać do działania będzie trener mentalny Jakub B. Bączek.

Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu to największe wydarzenie edukacyjne organizowane przez Akademię Umiejętności Eurocash. Akademia zapewnia kompleksowy program edukacyjno-szkoleniowy wspierający polskie niezależne sklepy detaliczne zrzeszone w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash. Tegoroczna edycja Kongresu Przedsiębiorców Polskiego Handlu wpisana jest w program Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

Udział w Kongresie jest bezpłatny dla przedsiębiorców zrzeszonych w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash. Więcej informacji na temat zgłoszeń udzielają przedstawiciele sieci Grupy Eurocash. Zapisów można też dokonać za pośrednictwem platformy edukacyjnej www.akademiaeurocash.com.pl (po zalogowaniu).

       

Podobne artykuły