Nasze marki

W pracy na rzecz rozwijania nowoczesnego handlu lokalnego opieramy się na konkretnych wartościach. To one wyznaczają kierunek naszych codziennych działań.

Lista marek

ABC

To dynamicznie rozwijająca się sieć z największą liczbą placówek w ramach portfolio Eurocash. Dzięki modelowi współpracy opartemu na wzajemnym zaufaniu i szacunku, właściciele sklepów zyskują dużą swobodę działania. Przedsiębiorcy otrzymują wsparcie marketingowe, organizacyjne i szkoleniowe, a także dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania sklepem.

Czytaj więcej
ABC
abc

abc na kołach

Sklepy abc na kołach zostały stworzone, aby pomóc konsumentom z małych miejscowości zaspokoić ich podstawowe potrzeby spożywcze w tych rejonach Polski, w których dostęp do placówek stacjonarnych może być utrudniony. Sklepy mobilne budzą zaufanie klientów poprzez regularne wizyty oraz wysoki standard obsługi, także zapewnienie wygody codziennych zakupów przy zachowaniu racjonalnych cen produktów.

Czytaj więcej
abc na kołach
abc-na-kolach

Delikatesy Centrum

Sieć sklepów własnych i franczyzowych Grupy Eurocash. Największymi wyróżnikami Delikatesów Centrum są: lokalny charakter placówek, zapewniający codziennie dostęp do świeżych produktów wysokiej jakości i regionalnych specjałów oraz najbardziej zaawansowany program lojalnościowy Delikarta oparty na algorytmach sztucznej inteligencji. W ramach franczyzy przedsiębiorcy otrzymują wsparcie w zakresie wyboru najodpowiedniejszej lokalizacji i wyposażenia, zaopatrzenia i logistyki oraz stałe wsparcie marketingowe.

Czytaj więcej
Delikatesy Centrum
delikatesy-centrum

Drogerie Koliber

Drogeria, która pod swoimi skrzydłami ma ponad setkę sklepów na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, opolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, podkarpackiego i warmińsko-mazurskiego. Drogerie gwarantują najwyższej jakości obsługę oraz kosmetyki w atrakcyjnych cenach. Organizatorem sieci Drogerie Koliber jest spółka Ambra.

Czytaj więcej
Drogerie Koliber
drogerie-koliber

Duży Ben

Największa w Polsce sieć specjalistycznych marketów alkoholowych, oferująca szeroki wybór piw, win oraz alkoholi mocnych i napojów bezalkoholowych. Nowoczesne sklepy działają zgodnie z zasadą one-stop-shop (wszystko w jednym miejscu), dzięki czemu klient kupi w nich nie tylko alkohol. Asortyment wzbogacony jest o produkty uzupełniające ofertę trunków – przekąski, akcesoria do podawania alkoholi oraz napoje i mixery do drinków.

Czytaj więcej
Duży Ben
duzy-ben

Euro Sklep

To sieć franczyzowa, popularna przede wszystkim w południowej Polsce. Ponad 25 lat działalności w regionie przekłada się na duże zaufanie klientów, a franczyzobiorcom pozwala prowadzić sklepy w ramach silnej i rozpoznawalnej marki. Franczyza Euro Sklep zapewnia właścicielom lokalnych sklepów spersonalizowane podejście i kompleksowe wsparcie w prowadzeniu działalności oraz podnoszenie jakości funkcjonowania sklepów poprzez wdrażanie nowych technologii.

Czytaj więcej
Euro Sklep
euro-sklep

Frisco.pl

Z myślą o stałym zwiększaniu konkurencyjności swoich marek detalicznych, Grupa Eurocash inwestuje w poszerzanie skali działalności i dynamicznie rozwija się w obszarze e-commerce. Frisco.pl to jeden z największych i najdłużej działających supermarketów online, który jest nowoczesną i wygodną alternatywną dla dużych zakupów spożywczych w hipermarketach. Z oferty sklepu mogą korzystać mieszkańcy największych i aglomeracji w Polsce, a zasięg Frisco.pl stale się powiększa.

Czytaj więcej
Frisco.pl
frisco-pl

Gama

Ogólnopolska sieć rozwijana w ramach Partnerskiego Serwisu Detalicznego (PSD). Grupa PSD powstała w 2008 r., a od 2011 r. wspólnie z partnerami rozwija sieć sklepów Gama. W całej Polsce funkcjonuje już kilkaset placówek pod logo Gama i cały czas otwierane są kolejne sklepy w trzech formatach: supermarketów o powierzchni powyżej 100 m2, sklepów o powierzchni poniżej 100 m2 oraz placówek specjalistycznych.

Czytaj więcej
Gama
gama

Groszek

Groszek jest ogólnopolską siecią franczyzową, zrzeszającą samoobsługowe sklepy spożywcze o zróżnicowanej wielkości. Bez względu na powierzchnię sprzedaży, wszystkie placówki należące do sieci posiadają jednolite standardy, które sprawiają, że klienci mają gwarancję profesjonalnej i przyjaznej obsługi oraz najwyższej jakości oferowanego asortymentu.

Czytaj więcej
Groszek
groszek

Inmedio

Koncept nowoczesnych sklepów news&gifts, który powstał we współpracy Lagardère Travel Retail z Grupą Eurocash. Sieć tworzy kilkaset punktów zlokalizowanych w centrach handlowych w całej Polsce. Oferta obejmuje, poza szerokim wyborem prasy krajowej i zagranicznej, także napoje, słodycze, artykuły tytoniowe i nikotynowe, zabawki i doładowania. Można tu również zagrać w Lotto oraz skorzystać z opcji nadawania i odbioru przesyłek.

Czytaj więcej
Inmedio
inmedio

Kontigo

Sieć drogerii, oferująca starannie wybrany asortyment w placówkach stacjonarnych oraz sklepie online. Koncept powstał z myślą o współczesnej kobiecie, której zapewnia wyjątkową obsługę oraz asortyment w przystępnej cenie. W ofercie Kontigo znajdują się kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, akcesoria, w tym specjalistyczne urządzenia do zabiegów kosmetycznych, a ponadto ekologiczne środki czystości, kosmetyki dla dzieci i suplementy. Drogeria posiada również atrakcyjne marki dostępne na wyłączność.

Czytaj więcej
Kontigo
kontigo

Lewiatan

Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 r. jako organizacja zrzeszająca kupców prowadzących działalność detaliczną. Obecnie obejmuje ponad 3 tysiące placówek działających na zasadzie franczyzy. Współpracując w ramach rozpoznawalnej i cenionej przez klientów marki, właściciele sklepów Lewiatan zachowują niezależność własnej działalności. Franczyzobiorcy otrzymują także stałe wsparcie marketingowe oraz dostęp do programów szkoleniowych dla właścicieli i pracowników sklepów.

Czytaj więcej
Lewiatan
lewiatan

Pobierz logotypy naszych marek

Pobierz