Franczyza i systemy
partnerskie

Jesteśmy organizatorem znanych marek franczyzowych i systemów partnerskich. Współpracując ze zrzeszonymi w ramach Eurocash szyldami, przedsiębiorcy zyskują dostęp nie tylko do sprawdzonej logistyki i procesów, ale też do silnej marki i zaufania konsumentów.

Nasza skala — Twoja korzyść

Współpracuje z nami już ponad 55 tys. sklepów spożywczych, z czego 16 tys. stanowią placówki sieci franczyzowych i partnerskich współpracujących z Grupą.

W programach lojalnościowych zrzeszonych z nami sieci bierze udział łącznie prawie 6 mln użytkowników.

Franczyzy i systemy partnerskie pracujące z Eurocash stanowią 14,5% rynku!

(Handel detaliczny artykułami spożywczymi w Polsce 2022. Obliczenia własne Grupy Eurocash)

Korzyści ze współpracy z Grupą Eurocash w ramach franczyzy i partnerstwa

Budujemy silne marki

Zrzeszamy rozpoznawalne szyldy, lubiane przez klientów. Każdy z nich oferuje unikalne wyróżniki i korzyści dla konsumenta. Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych marek? Zajrzyj tutaj!

Zapewniamy logistykę

Grupa Eurocash to lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG. Współpracując z nami, zyskujesz dostęp do prawie 180 hurtowni w całym kraju, a także do nowoczesnej platformy B2B eurocash.pl (dostępnej także poprzez aplikację mobilną). Zaopatrzenie sklepu nigdy nie było tak proste!

Dostarczamy narzędzia

Oprócz nowoczesnej, wielokanałowej hurtowni (z ofertą dostępną przez eurocash.pl, aplikację mobilną i stacjonarnie w hurtowniach Cash&Carry), budujemy także innowacyjny system POS dla lokalnych sklepów detalicznych. Chcesz oszczędzić jeszcze więcej czasu podczas prowadzenia sklepu i skupić się na rozwoju i budowaniu wyjątkowych relacji z klientami? Poznaj nasze narzędzia.

Wyposażamy w wiedzę

Aktualna wiedza branżowa to podstawa sukcesu. Dlatego stworzyliśmy Akademię Umiejętności Eurocash, która od lat edukuje nie tylko właścicieli sklepów, ale i ich pracowników. Akademia oferuje kompleksową platformę szkoleniową dostępną online, warsztaty stacjonarne, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, a także studia podyplomowe organizowane wspólnie z SGH. Więcej o AUE znajdziesz tutaj.

Zapewniamy stałe wsparcie marketingowe

Nieustannie pracujemy nad tym, aby niezależnym przedsiębiorcom zapewnić konkurencyjność względem centralnie zarządzanych sieci. Niezależnie od wybranego modelu współpracy przedsiębiorcy otrzymują od Eurocash kompleksowe wsparcie marketingowe od atrakcyjnych narzędzi promocji, po długoterminowe programy lojalnościowe.

Chcesz prowadzić z nami swój biznes?

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz dla przedsiębiorców

Dziękujemy za przesłanie formularza!
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte i zostanie przetworzone w najbliższym czasie.
Niestety, wystąpił błąd podczas przetwarzania Twojego formularza.
Upewnij się, czy wszystkie pola zostały poprawnie wypełnione i spróbuj ponownie.