19-10-2022

19/10/2022

Nowoczesna platforma szkoleniowa dla Twojego sklepu. Poznaj korzyści z edukacji w Akademii Umiejętności Eurocash

Akademia Umiejętności Eurocash to kompleksowy program edukacyjno-szkoleniowy, stworzony z myślą o właścicielach sklepów współpracujących z Grupą Eurocash. Dostarcza praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania biznesem, wspierając przedsiębiorców w rozwoju prowadzonych przez nich sklepów. Bogata oferta AUE pozwala zbudować konkurencyjną pozycję na rynku!

Program AUE składa się 4 filarów: platformy edukacyjnej, warsztatów, konferencji edukacyjnych i studiów podyplomowych. Jego celem jest poszerzenie wiedzy z wielu obszarów funkcjonowania sklepów – takich jak, zarządzanie sklepem, asortymentem, personelem obsługa klienta, i wiele innych kluczowe jest również  także inspirowanie właścicieli sklepów do wdrażania nowoczesnych rozwiązań cyfrowych.

AUE – internetowa platforma szkoleniowa dla sklepów

W ramach Akademii Umiejętności zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy, otrzymujecie dostęp do nowoczesnej i interaktywnej platformy edukacyjnej – dostępnej 24/7, w każdym miejscu i czasie. Kursy dotyczą wszystkich obszarów funkcjonowania sklepu – od zarządzania finansami, personelem, działami świeżymi, po obsługę klienta i merchandising.

W zasobach platformy znajdziesz m.in.:

  • blisko 60 bezpłatnych i interaktywnych kursów e-learningowych (w tym 11 w jęz. ukraińskim),
  • 6 ścieżek edukacyjno-wdrożeniowych dla różnych stanowisk w sklepie spożywczym, które umożliwiają szybkie i kompleksowe wdrożenie nowego pracownika,
  • AUE TV z filmami szkoleniowymi oraz nagraniami webinarów branżowych. Grupa Eurocash organizuje także cykliczne bezpłatne webinary, podczas których eksperci w przystępny sposób przekazują wiedzę z zakresu zarządzania sklepem, społecznej odpowiedzialności biznesu czy prawa,
  • baza artykułów przygotowanych przez trenerów i partnerów Akademii Umiejętności,
  • biblioteka cyfrowa online z dostępem do darmowych ebooków i audiobooków,
  • informacje o konferencjach i aktualnościach AUE.

Dzięki intuicyjnemu panelowi zarządzania możesz stworzyć konta dla pracowników, dedykować  im wykonanie wybranych kursów e-learningowych oraz sprawdzać poziom realizacji zadań przez pracowników i kontrolować ich postępy.

AUE – warsztaty edukacyjne dla sklepów

Ważne: W ramach udziału w AUE możliwe jest zorganizowanie indywidualnych warsztatów, dostosowanych do potrzeb konkretnego sklepu. Program warsztatów odpowiada na potrzeby danego sklepu. Dla utrzymania wiedzy otrzymanej podczas warsztatu Po szkoleniu właściciel/kierownik otrzymuje indywidualny raport, ze wskazówkami rekomendowanymi przez trenera.

AUE – kongres

Od 2016 r. Akademia Umiejętności organizuje Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu, czyli coroczne spotkanie dla Właścicieli i pracowników sklepów. Podczas wydarzenia każdy ma możliwość wysłuchania prelekcji znanych i cenionych ekspertów jak również wymiany doświadczeń z innymi osobami z branży.

AUE – studia podyplomowe

Akademia Umiejętności Eurocash i Szkoła Główna Handlowa od 2017 r. prowadzą pierwsze w Polsce studia podyplomowe dla właścicieli sklepów spożywczych: „Zarządzanie przedsiębiorstwem w handlu detalicznym”. Studia składają się z 10 modułów, podczas których przedsiębiorcy i ich pracownicy uzyskują wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Bogata oferta szkoleniowa Akademii Umiejętności

Od 2018 r. Akademia Umiejętności Eurocash działa z certyfikatem ISO 29990, który potwierdza najwyższą jakość i skuteczność oferty edukacyjnej Grupy Eurocash. Od tego roku Akademia poszerza także swój zakres działania o program szkoleń dla uczniów szkół ponadpodstawowych – techników oraz szkół branżowych  pod patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Ważne: W ramach rozszerzania oferty edukacyjnej, w 2022 r. uruchomiony został także kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Ukończenie kursu oznacza nabycie uprawnień niezbędnych dla Właścicieli sklepów do przyjęcia uczniów na praktyki w sklepie. Program kursu został zatwierdzony przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Ponadto, Akademia Umiejętności certyfikuje kwalifikację rynkową „Obsługa klienta i sprzedaż w punkcie handlowym – sprzedawca”, której uzyskanie oznacza nabycie uprawnień zawodowych na poziomie 3 PRK. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.akademiaeurocash.com.pl/certyfikacja

Jeśli jeszcze nie masz dostępu do platformy www.akademiaeurocash.com.pl, skontaktuj się z infolinią Akademii Umiejętności Eurocash pod nr: 502 004 024 (pn. - pt. 9:00 – 13:00) lub wyślij e-mail na adres: kontakt@akademiaeurocash.com.pl

       

Podobne artykuły