Hurtownia
Omnichannel

Grupa Eurocash to największy hurtowy dystrybutor produktów FMCG w Polsce. Zaopatrujemy 90 tys. punktów w całym kraju, a w naszej ofercie hurtowej znajduje się 20 tys. SKU. Nasza skala to korzyść dla przedsiębiorców prowadzących lokalne sklepy.

Tworzymy największą w Polsce Hurtownię Omnichannel

Pragniemy zapewnić naszym klientom kompleksowe, wielokanałowe doświadczenie w korzystaniu z naszego hurtu. Budujemy największą hurtownię omnichannel w Polsce, w ramach której to przedsiębiorca wybiera sposób kontaktu, a my się do niego dostosowujemy. Stacjonarnie, online czy mobilnie – wybór należy do klienta, a my dopasowujemy się do wybranej formy komunikacji. Co ważne, korzyści od obrotów naliczają się niezależnie od kanału zakupów.

Jesteśmy największym hurtowym dystrybutorem produktów FMCG w Polsce

W naszej ofercie znajduje się 20 000 SKU (i cały czas rośnie). Posiadamy najszerszy na rynku asortyment spożywczy dla sklepów detalicznych.

Asortyment możesz zamawiać u nas 24/7 – dzięki naszej platformie eurocash.pl i aplikacji mobilnej.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy prawie 180 hurtowni stacjonarnych Cash&Carry, platformę B2B eurocash.pl do zamawiania asortymentu online, a także wygodną aplikację mobilną eurocash.pl.

Dla Twojej wygody!

Nasze hurtownie Cash&Carry wyposażone są w nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają jeszcze szybsze i wygodniejsze zakupy:

Wagi najazdowe

Umożliwiają szybką weryfikację poprawności zakupionego towaru.

Kasy samoobsługowe

Pozwalają maksymalnie skrócić czas przeznaczony na zakupy oraz dają pełną wiedzę na temat wielkości realizowanych zakupów.

Click&Colect

Umożliwiają zamówienie do hurtowni indeksów z szerokiej oferty dostępnej w ramach Grupy.

Poznaj marki własne
Grupy Eurocash

Grupa Eurocash oferuje w ramach swojej działalności hurtowej także marki własne, będące idealnym uzupełnieniem dla marek producenckich w wybranych kategoriach. Dzięki temu przedsiębiorca może zaoferować konsumentom bogaty wachlarz produktów, oferujących unikatowe wyróżniki, dopasowany do zróżnicowanych potrzeb poszczególnych klientów.

Kanka

Marka Kanka została stworzona we współpracy z właścicielami sklepów. Produkty Kanka wytwarzane są głównie w lokalnych polskich mleczarniach, wyróżnia je przede wszystkim skład i atrakcyjna szata graficzna. W ofercie dostępne są m.in: twarogi, masła, śmietany, mleka, żółte sery, jogurty, kefir, serek wiejski, a także serki kanapkowe i homogenizowane.

Tula

Marka obejmuje aż 15 produktów karmy suchej oraz mokrej dla psów i kotów. W bogatym portfolio znaleźć można propozycje m.in. z kurczakiem, jagnięciną, wołowiną, wieprzowiną czy łososiem. Co ważne, produkty zostały bardzo wysoko ocenione w badaniach konsumenckich. Tula to nie tylko różnorodne warianty smakowe, ale i propozycja karmy w pełni zbilansowanej – w karmach (w wybranych rodzajach) znajdują się warzywa, zioła, owoce, witaminy oraz mikroskładniki.